سامانه جامعه روابط عمومی نوین ایران سامانه جامعه روابط عمومی نوین ایران

باغ پرندگان حامی نخستین جشنواره جایزه ملی آرمان برتر

باغ پرندگان حامی نخستین جشنواره جایزه ملی آرمان برتر

به گزارش سامانه روابط‌عمومی نوین ایران: برای نخستین بار جشنواره جایزه ملی آرمان برتر با حضور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد‌اسلامی، جمعی از فعالان حوزه روابط‌عمومی، ارتباطات و رسانه و انجمن‌های مردم نهاد، 14 شهریور ماه 97 در سالن شهید عضدی دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب برگزار شد.

مژده افشار دبیر جشنواره با اشاره به اهداف جشنواره گفت: هدف از برگزاری این جشنواره تجلیل و تقدیر از برترین‌های حوزه مدیریت و روابط عمومی و کسب موفقیت‌ها و دستاوردهای بزرگ و ارزشمند است. ما مصمم هستیم چشم‌اندازی امیدبخش برای آینده ترسیم کنیم. در فرهنگ اسلامی از ایثار و … به عنوان گذرگاهی برای آخرت و مواردی از این دست یاد شده است اما به اعتقاد من مهم‌تر از همه این‌ها حال خوب ما در لحظه انجام آن کار است.

وی در پایان به خبرهای بد و ناراحت کننده‌ای که این روزها بسیار منتشر می‌شود اشاره و اظهار کرد: همه امید ما از این گرد هم آمدن‌ها این است که بتوانیم خبرهای خوبی به جامعه انتقال دهیم.

در ادامه تندیس ویژه جایزه ملی آرمان برتر به سینا رزم‌پیشه مدیر روابط‌عمومی باغ پرندگان تهران و یکی از حامیان جشنواره جایزه ملی آرمان برتر اهدا شد.

لازم به ذکر است این جشنواره با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری، مقامات و شخصیت‌های کشوری همچنین برخی عوامل فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» از جمله مسعود جعفری جوزانی، سحر جعفری جوزانی برگزار شد.