سامانه جامعه روابط عمومی نوین ایران سامانه جامعه روابط عمومی نوین ایران

ساخت کتاب به مناسبت روز کتاب، توسط کودکان

کارگاه ساخت کتاب داستان و برگزاری نمایشگاه از کتاب های دست ساز کودکان 23 آبان ماه به همت مجتمع شهیدان جعفری نژاد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی نوین ایران- به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 15، فرهاد اقبال صفت با اشاره به اهداف برگزاری این برنامه بیان کرد: این برنامه با عنوان “دوست من “به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و مانوس کردن بیشتر کودکان با کتاب و کتاب خوانی و همچنین ایجاد خلاقیت و پرورش استعدادهای نهفته در کودکان برگزار می شود.
وی افزود: چنین برنامه هایی فرصت مناسبی برای رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه در کودکان را فراهم آورده و سبب می شود تا به دور از دغذغه دنیای ماشینی و کامپیوتر و بازی های رایانه ای دنیای واقعی کودکانه را تجربه نمایند.
اقبال صفت در خصوص اجرای این برنامه تصریح کرد: در ابتدای این برنامه قصه ای توسط کارشناس کودک گفته می شود و سپس کودکان با هنر شنیدن و خلاقیت، با کمک اولیا و مربیان خود شروع به ساخت کتاب می کنند و بدین ترتیب ساخت کتاب داستان صحافی، نویسندگی، فهرست نویسی و… را تجربه می کنند.
این برنامه از ساعت 15تا17 به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی اجرا می شود.
علاقه مندان برای اطلاع از برنامه های مجتمع شهیدان جعفری نژاد می توانند به آدرس میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آّباد، انتهای هاشم آباد مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33021818 تماس بگیرند.